FAQ

Nejčastější dotazy

1. Proč zvolit agenturu, aby nám organizovala ples?

Pro maturanty je organizace plesu velkou neznámou. Musí všechna řešení hledat a doufat, že jsou na správné cestě. Oproti tomu agentura má zkušenosti při pořádání plesů, umí vás provést náročnými body organizace a má vyzkoušené a spolehlivé dodavatele. Agentura převezme veškerou zodpovědnost za průběh plesu a uvolní případnému organizačnímu týmu z řad maturantů prostor pro 100%ní zábavu na plese.

 

2. Kolik stojí vaše služby?

Naše agentura nabízí 4 druhy služeb:

Konzultace – 1. Konzultace zdarma, každá další 500,- Kč.

Koordinace večera – 4.800,- Kč.

Kompletní organizace plesu – od 15.000,- Kč.

Dozajištění jednotlivých služeb – odvíjí se od druhu požadované služby.

Ceny jsou pouze orientační.

 

3. Kdy máme nejlépe začít spolupracovat s agenturou?

Rozhodnete-li se pro agenturu, je ideální začít spolupráci už v prvním či druhém ročníku. Vznikne tak dostatečný prostor na všechny přípravy, počínaje sestavením prvního rozpočtu, podle kterého se můžete rozhodnout, jakým způsobem budete ples financovat. V Plzeňském kraji je velká obsazenost společenských sálů, proto je nejlepší již během prvního ročníku si sál zamluvit.

 

4. Proč poskytujete kompletní organizaci za provizi, když některé agentury poskytují tuto službu zdarma?

Naše agentura je honorována pevnou provizí, aby vše bylo naprosto průhledné a maturanti měli jasnou představu, kolik za naše služby zaplatí. Pokud agentura pracuje „zdarma“, znamená to, že svou provizi zahrnuje do cen svých dodavatelů a vy se přesně nedozvíte, kolik za služby agentury zaplatíte. Naše agentura si zakládá na nízkých dodavatelských cenách, které bychom nemohli poskytnout, kdybychom pracovali „zdarma“.